خواص کریستال سنگ کوارتز

همان طور که می دانید، 93 درصد صفحات سنگ کوارتز مورد استفاده در شرکت Lstone (آتلیه سنگ لاله)، را سیلیس یا همان کوارتز تشکیل می دهد. لذا دانستن خواص کریستال کوارتز و اثرات آن بر روی بدن خالی از لطف نخواهد بود.

سنگ کوارتز سنگی خوش رنگ و جذاب است. نام «در کوهی» برای سنگ های شفاف و بی رنگ خانواده کوارتز استفاده می شود و توسط کوهنوردان یونان قدیم کشف شد که تصور می شد یخی است که هیچگاه آب نمی شود. این سنگ را با نام کریستال کوارتز یا در می شناسند. این نوع سنگ از خانواده کوارتز اغلب به صورت صفحه دار ویا به صورت کروی برش می خورند. نوع برش خورده آن، به دلیل بی رنگی طبیعی، پاکی و سختی خوب می تواند به عنوان شبه الماس مورد استفاده قرار گیرد. کوارتز یا دُرکوهی، در رنگ های صورتی، آبی روشن، سرخ رنگ، سیاه دودی، سفید شیری یافت می شود. نوع صورتی کوارتز (رز کوارتز) معروف به سنگ عشق ورزی است. سنگ های کوارتز از انسان در برابر نیروهای منفی حمایت می کند و باعث رشد معنوی و آرامش در فرد می شود. در کتب علمی مختلف برای کوارتز خواص درمانی فراوانی ذکر شده و از کوارتز در بحث سنگ درمانی بسیار استفاده می شود. در ادامه به بیان برخی از این خواص می پردازیم:

1- سنگ کوارتز دارای تاثیر مستقیم بر روی هفت چاکرا، تعادل و تنظیم چاکرای هفتم می باشد.

2- سنگ کوارتز، سنگ متولدین همه ماه ها و مشترک بین تمامی بروج است.

3- سنگ کوارتز تابش دهنده و منعکس کننده نور و انرژی روحانی به سمت بدن است.

4- سنگ کوارتز، سنگ نماد ذهن و کمک به تمرکز و افزایش توانایی های ذهنی و باز نمودن ذهن است.

5- سنگ کوارتز تصفیه کننده روحی و روانی است.

6-  سنگ کوارتز دارای قدرت محافظ در برابر سحر و جادو است.

7- سنگ کوارتز به ارتباط با ارواح و دنیای متافیزیک کمک می کند.

8- سنگ کوارتز به سیستم ایمنی بدن تعادل می بخشد.

9-  سنگ کوارتز تزکیه و پاکسازی اندام های بدن را انجام می دهد.

10- استفاده از کریستال سنگ کوارتز برای پاک کردن روح مفید است.

11- سنگ کوارتز اتصال ابعاد فیزیکی با ذهن را برقرار می کند.

12- سنگ کوارتز تقویت کننده قدرت در شرایط سحر و جادو است.

13- استفاده از کریستال سنگ کوارتز اغلب برای محافل و مراسم مذهبی صورت می گیرد.

14- سنگ کوارتز اثر روشنگر و مفید بر روی همه چاکراها دارد.

15- کریستال سنگ کوارتز در طول مدیتیشن فضای روحی و معنوی خواصی به فرد می دهد.

16- کریستال سنگ کوارتز به عنوان شفا دهنده شناخته شده و با افزایش انرژی فکر تاثیر گذاری مستقیم شخص را بر محیط و سایر افراد بالا می برد.

17- سنگ کوارتز سنگ قدرت است و در سراسر جهان با نام “کریستال جهانی” نامیده می شود و شناخته شده ترین نوع کریستال ها است.

18- کریستال سنگ کوارتز خالص، شش وجهی بوده و در انواع رنگ ها دیده می شود، به طور منفرد یا گروهی متبلور شده و بر اساس درجه حرارت زمان شکل گیری، شکل های مختلفی به خود می گیرد.

19- کریستال سنگ کوارتز سنگ گمراه کننده ای است چرا که گونه های بسیار متنوعی را در بر می گیرد که تصور می شود، کوارتز نیستند اما در حقیقت نوعی کوارتزند. همچنین درون خانواده کوارتز سنگ های دیگری وجود دارند که طبقه بندی جداگانه ای دارند.

20- درجه سختی کریستال سنگ کوارتز 7 و ساختار کریستالی آن سه گوش است.

21- سنگ کوارتز با جذب، ذخیره، توازن، تقویت، تمرکز و انتقال انرژی باعث زیاد شدن مقدار انرژی می شود، انرژی جهانی را نیز منتقل می کند و در انرژی دادن به دیگر کریستال ها نیز مفید است.

22- کریستال سنگ کوارتز انرژی را تا بالاترین حد ممکن بالا می برد و افکار را تقویت می کند چرا که آنها شکلی از انرژی هستند.

23- کریستال سنگ کوارتز خالص به هر رنگی که باشد بر روی همه سطوح موجود زنده مؤثر است و اطلاعات را هم چون کامپیوتری طبیعی ذخیره می کند، این کریستال ها شبیه کتابخانه ای معنوی هستند که در انتظار خوانده شدن هستند.

24- سنگ کوارتز به تمرکز و یادآوری مطالب فراگرفته شده کمک می کند.

25- سنگ کوارتز می تواند اثرات بد کارما را از بین ببرد.

26- سنگ کوارتز خاصیت ایجاد الکترو مغناطیس دارد و الکتریسیته ساکن را برطرف می کند.

27- سنگ کوارتز سنگ قدرتمندی است که جادو و انرژی های منفی را دفع می کند.

28- سنگ کوارتز بر روی چاکرای چشم سوم مؤثر است به نحوی که دید واضح تری از الهامات داده و ارتباط با ارواح دنیای دیگر را تسهیل می کند.

29- کریستال سنگ کوارتز برای دستیابی به خرد باستانی و آوردن آن به زمان حال مفید است. همچنین برای سفر ماورایی، آشکار سازی، پیشگویی، کانال زنی و یادآوری رؤیاها است.

30- سنگ کوارتز به دلیل شکل مارپیچی کریستالش، قویترین و تطبیق پذیرترین سنگ شفاده روی زمین است و برای همه نوع بیماری استفاده می شود.

31- سنگ کوارتز سیستم ایمنی را تحریک کرده و تعادل ایجاد می کند و انرژی را تا بالاترین حد ممکن افزایش می دهد و به حالت قبل از بیماری برمی گرداند، اندام ها و اعضای ظریف را تقویت و پاکسازی می کند و به عنوان پاک کننده روح، ابعاد فیزیکی را با روح مرتبط می کند.

32- کریستال سنگ کوارتز می تواند انرژی و اطلاعات را ذخیره کند و انرژی و ویژگی های شفادهی سایر سنگ ها را نیز افزایش دهد. همچنین می تواند انرژی را فرستاده یا بیرون بکشد.

33- همیشه یک نوع سنگ کوارتز در میان ابزار کار یک درمانگر وجود دارد.

34- کریستال سنگ کوارتز به طور ویژه برای درمان خستگی مزمن، ورم مفاصل، صدمات استخوانی، افسردگی و درد عضله مؤثر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *